!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

Darmowa wysyłka akcesoria hurtownie alloy kolczyki Kryształowe Kolczyki ślubne Prezenty Ślubne Druhna Zestaw ERN-1057

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

Darmowa wysyłka akcesoria hurtownie alloy kolczyki Kryształowe Kolczyki ślubne Prezenty Ślubne Druhna Zestaw ERN-1057

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w44954

Tagi: Tanie: Darmowa wysyłka akcesoria hurtownie alloy kolczyki Kryształowe Kolczyki ślubne Prezenty Ślubne Druhna Zestaw ERN 1057, wysokiej jakości Darmowa wysyłka akcesoria hurtownie alloy kolczyki Kryształowe Kolczyki ślubne Prezenty Ślubne Druhna Zestaw ERN-1057, dostawcy Stud Earrings z Chin.

W magazynie
zł24.05


problem z jakością oświadczenie:
napotkane problemy z jakością lub nie jesteś zadowolony z tego miejsca, tak długo, jak możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, będziemy podjąć inicjatywę, aby pomóc w rozwiązaniu obiektywnie, nigdy nie omijać odpowiedzialność! jest ze względu na różnicę w ocenie, i sprzedawców kupujący po obu stronach. to nie ma pomóc sytuację. pomoc w rozwiązywaniu praktycznych problemów, ulepszać nasze poziom usług w celu osiągnięcia win-win. jest celem.
jeśli istnieje problem z jakością po otrzymaniu zamówienia , prosimy o kontakt z naszym personelem obsługi klienta po otrzymaniu towaru w ciągu trzech dni, i problemy z jakością towarów z aparatu cyfrowego, nazwa pozycji nazwany na zdjęciu wysłać naszych pracowników obsługi klienta, tak, że możemy sprawdzić. należy zauważyć, że zdjęcia muszą być wysłane w ciągu trzech dni od daty otrzymania towaru, w terminie nie będą akceptowane. to nie będą akceptowane, jeśli zdjęcia nie są zwracane We otrzymasz wyniki w ciągu 24 godzin po otrzymaniu wniosek. wyniki są podzielone na powrót i zwrot bezpośrednio dwa rodzaje
stwierdził: definicji ze względu na problemy z jakością produkcji lub procesu montażu produktów błędy spowodowane przez nie noszenia biżuterii. szczegóły są następujące: poważne rdzy, złamania, duży kolorowy znikną przebarwienia, wiercenia, mniej akcesoria i inne poważny wpływ na problem zużycia. i nie ma wpływu na zużycie małych wad nadzieję, że klient może dać pewne zrozumienie, biżuteria ma mody, popularne funkcje, istnieją pewne błędy nie wpływa na zużycie nieuniknione. my nie obiecuję, aby być zwrócone do małych wad.
za pośrednictwem poczty, po potwierdzenie obsługi klienta jakości towarów wysyłanych do firmy, specyficzne komisarz mail proszę obsługi klienta i negocjować, będziemy ponosić opłaty pocztowej pocztowe z powodu problemów z jakością, potrzebujesz, aby przejść nasze otrzymaniu pocztowych będzie przerwa na koncie. nie wspominając o powrót towar dostarczany oddzielnie dla wymiany, umieścić, aby wysłać w następnej kolejności. uwaga: firma nie przyjmuje post w obie strony. proszę zostawić swoje imię i nazwisko w mailu, podczas wysyłania telefonu trochę uwagi, i szczegółowe w formie listy towarów do nas, bo odbioru towaru po weryfikacji. (jeśli nie piszę te informacje z powrotem do towarów, my nie będą akceptowane. nie będzie konsekwencji.) proszę zrozumieć!
& spędzili & spędzili & spędzili Komunikat 2: w celu współpracy szczęśliwie, proszę sprawdzić paczkę w obecności kuriera. jeśli istnieje głównych problemów, takich jak dużą liczbę uszkodzenia, wody, deptane, i innych kwestii, należy odrzucić wyraźne. jeśli poszczególne produkty mają problemy z jakością, proszę robić zdjęcia z obsługi klienta.
proszę zobaczyć po sprzedaży emisji zgodne z wiedzę na temat nastrój, mamy również nie chcesz, aby przynieść wam kłopoty, ponieważ większość po jest faktycznie w procesie dostarczania według. jesteśmy również głęboko niepokoi przez długi czas. ale dla przyjemności zakupów, do najbardziej część będziemy wyrażać usterek niedźwiedzia na ich łopatki.

 • Kolczyk typu: Stadniny kolczyki
 • Typ artykułu: Kolczyki
 • Grzywny lub mody: Moda
 • Nazwa marki: dollybling
 • Numer modelu: ERN-1057
 • Kształt 's wzór: Okrągły
 • Powrót znalezienie: Push-powrotem
 • Płeć: Kobiety
 • Styl: Na co dzień/sportowy
 • Materiał: Metal
 • Metale typu: Miedzi,Posrebrzane

 • Typ jednostki: lot (10 Para/lot)
 • Waga przesyłki: 1.0kg (2.20lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!